TR

1. TAVLATURNUVA ÖDÜLLÜ ONLİNE TAVLA TURNUVASI

 

Date 10.10.2020 19:30

 

   

Join Fee

2000 ttcoin
Standings Join

Current User

0

Min. User

150

Max. User

300

Tournament Details:

Sizlere ONLİNE olarak ÖDÜLLÜ TAVLA TURNUVA deneyimi sunuyoruz. Zarı en iyi ben atarım diyorsan, şansıma güveniyorum yada beni tavlada kimse yenemez diyorsan doğru yerdesin. Oyunları kazanarak dereceye gir Ödüllerin sahibi sen ol.
Turnuvalara katılmak için bir program veya uygulama indirmenize gerek yoktur. Tavla oyununu telefonlarınızın  yada bilgisayarlarınızın tarayıcılarından rahatlıkla oynayabilirsiniz. 

Turnuvaya katılan her kullanıcı 2 (iki) yenilme hakkına sahip olur. 2 kere yenilen turnuvadan elenir. Her tur kazananlar içerisinde tekrar kura çekilerek turnuva devam eder.
Turnuvaya katılan her kullanıcıya 15 dakika genel süre ve her hamle sırası size geçtiğinde +15 saniyede hamle süresi verilir. Hamle süresini doldurduğunuzda genel süreden eksilmeye başlar.
Turnuva maçları 9 (dokuz) puan üzerinden oynanacaktır. 9 (puan)'a ilk ulaşan oyunu kazanır.
Turnuva maçları uluslararası tavla kuralları esas alınarak oynanmaktadır.
Her kura çekiminde veya turnuva maçınızın bittiğinde sms ile bilgilendirilirsiniz. 
Turnuva kura takvimini bu sayfayı aşağıya kaydırarak görüntüleyebilirsiniz.

Prizes

Enjoy with best prizes!

20.000 TL Total prize

Şampiyonluk Ödülü

iPhone 11

2. Ödülü

iPhone SE

3. Ödülü

Huawei P40 Lite

4. Ödülü

2.Nesil AirPods


5. Ödülü

Premier Air 1

6. Ödülü

Lenovo Tab M7

7. Ödülü

6000 TT Coin

8. Ödülü

5000 TT Coin


9. Ödülü

4000 TT Coin

10. Ödülü

3000 TT Coin

11. Ödülü

2000 TT Coin

10. Ödülü

1000 TT Coin


Tournament Rules

Enjoy with best prizes!

Turnuva veya oyun kurallarıyla alakalı sormak istediğiniz her şeyi Whatsapp Destek Hattı'ndan sorabilirsiniz.

1.1. Oyuncu
Her katılımcı kayıtlı bir Tavlaturnuva kullanıcısı olmak zorunda olup, birden fazla Tavlaturnuva hesabına sahip olmamalıdır.

1.2. Tavlaturnuva ile iletişime geçmek
Tavlaturnuva ile iletişime geçmenin resmi yolları “WhatsApp(+905384768657)” ve “0 850 888 28 57” dir.

1.3. Minimum Katılım
Katılımcı sayısı turnuvanın minimum katılımcı sayısına ulaşmaz ise turnuva 7(yedi) iş günü ertelenir. 

1.4. Maximum Katılım
Katılımcı sayısı turnuvanın maximum katılımcı sayısına ulaşır ise o turnuva için katılımlar biter. Katılımcılar maximum kaç kişiyle bir turnuvada olacaklarını önceden bilirler.

1.5. Turnuva katılımını iptal etmek
Katılımcı daha önce katılımını gerçekleştirdiği turnuvadan ayrılmak isterse %10fee (işlem ücreti) kesilerek kalan TTCoin hesabına iade edilir.

2. Oyun Kuralları
2.1 Genel Tavla Kuralları
Oyunlar uluslararası modern tavla kuralları esas alınarak oynanır. (Oyunu katlama ve katlamayı reddetme, zaman, büyük zar zorunluluğu)

2.2. Oyun Katlama
Oyun sırasında siz veya rakibiniz oyunu katlamak isteyebilir. Bu katlama o anki puan değerinin x(çarpı) 2 katı demektir. Bunu reddeden taraf oyunun o anki puan değerini kaybeder karşı taraf kazanır. Eğer katlama kabul edilirse oyun yeni puan değerinden devam eder. Örneğin; oyun puanı 1 puan rakibiniz oyunu katladı kabul ederseniz 2 puandan oyun devam eder, reddederseniz aktif oyun sonlanır rakibiniz 1 puanı kazanır ve yeni oyun başlar.

2.3. Oyun Zamanı
Oyun başladığında size ve rakibinize turnuva sayfasında belirtilen süre otomatik olarak verilir. Bu süreye ek +15 saniye hamle süresi şeklinde tanımlanır. Kullanıcı hamle sırası ona geçtiğinde +15 saniyeden düşmeye başlar bu süre bitince turnuva sayfasında belirtilen süresinden düşer. Her hamle geçişinde karşılıklı olarak +15 saniye verilir. Her hamlede +15 saniyeyi bitirip turnuva sayfasında belirtilen süresinide bitiren kullanıcı hükmen mağlup sayılır.

2.4. Oyunu Kazanmak yada Kaybetmek
Oyunlardan toplanan puanlar turnuva özelinde önceden planlanmış ve duyurulmuş maç puanına eşit veya üstünde olduğunda oyun biter. İlk maç puanına ulaşan oyunu kazanır ve rakibi kaybetmiş sayılır. Örneğin; X.Oyuncu 9 - 8 Y.Oyuncu oyunu X oyuncu kazanmıştır.

2.5. Oyuna Zamanında Gelmemek
Her kullanıcı maç başlamadan 5 dakika önce oyun sayfasında hazır bulunmalıdır.
Her kullanıcı gecikme süresi 15 dakikadır. (Turnuva tur başlangıç saati (turnuva sayfasında görülebilir) +15 dakika). Eğer bu süre zarfında kişi oyuna girmezse hükmen mağlup sayılır ve o oyun sonlanır rakip kazanmış şekilde sisteme işlenir. Karşılıklı oynayacak 2 rakibinde oyuna girmemesi durumlarında turnuva tur'unda bir aksaklık olmaması adına 2 rakipden biri random(rastgele) galip sayılır ve yeni tur kurası çekilir.

3. Oyun Hazırlıkları
3.1. Teknik Problemler
Oluşabilecek tüm problemler maç başlamadan önce çözülmelidir. Tüm katılımcılar internet bağlantılarından kendileri sorumludur.

3.2. Katılımcılar
Kullanıcı isimlerinin ırkçı, cinsiyetçi, siyasi, dini ve etik değerlere aykırı olması yasaktır, bu kurala uyulmaması takdirde yetkililerin oyuncuyu turnuvadan diskalifiye ve Tavlaturnuva internet sitesinden uzaklaştırma hakkı saklıdır.

3.3. Bir Kullanıcının Yerine Başka Bir Kullanıcı Oynatılması
Bir turnuva maçı sırasında bir kullanıcının hesabından başka bir kullanıcının oynaması tamamen yasaktır. Bir kanıt ile durumun kanıtlanması halinde, kullanıcı hakem komitesinin verdiği karara istinaden ceza alacaktır.

4. Izleyiciler
4.1. Oyun izleyicileri
Turnuvadaki her oyun internet üzerinden izlenebilmektedir. Eğer birlikte oynayacak 2 kullanıcınında rızası yok ise oyun yayını durdurulabilir.
Tavlaturnuva yetkilileri her zaman izleme hakkına sahiptir.

5. İllegal Eylemler
5.1. Aldatma
Tavlaturnuva websitesini veya diğer katılımcıları yanlış veya sahte ifadeleri, bilgileri, medyalarını veya verilerini kullanarak aldatmaya yönelik girişimlere izin verilmeyecek ve bu tarz durumlar komite tarafından değerlendirilip bir karara varılacaktır.

5.2. Hile ve Bug Kullanımı
Tavlaturnuva oyunlarında herhangi bir şekilde hile yapmak yasaktır. Herhangi bir hile girişimi, doğrudan diskalifiye ve ilave cezalara yol açacaktır.
Daha önceden bilinen veya bilinmeyen bir oyun içi hatanın (BUG) kullanımı herhangi bir şekilde yasaktır. Herhangi bir hatanın avantaj sağlayacak şekilde kullanımı doğrudan diskalifiye ve ilave cezalara yol açacaktır.
Bir oyuncunun hile ve/veya oyun içi hatalardan (BUG) yararlandığını düşünüyorsanız, video ve görsel kanıtlarınız ile birlikte destek sistemine başvurunuz.

6. Tavlaturnuva.com
Tavlaturnuva.com, gerekli gördüklerinde kuralları sportmenlik kapsamında geçersiz kılma hakkına sahiptir.
Tavlaturnuva.com kararları ve beyanları her zaman resmi olup tüm katılımcıların bunları yerine getirmesi zorunludur.
Tavlaturnuva.com gerekli gördükleri durumlarda kural değiştirme hakkını gizli tutar.

6.1. Cezalar
Genel olarak bir oyuncunun suçlu olduğu kanıtlanmadıkça masumdur, ancak açık bir şekilde kuralların ihlal edilmesi durumunda hakem komitesi tarafından ne ceza verileceğine karar verilecektir.

6.2. Ödüller
Ödüller turnuva bitiş tarihinden sonra 7 iş günü içerisinde tarafımıza gönderilen adreslerinize kargo aracılığıyla gönderilecektir. TTCoin ödülleri 3 iş gün içerisinde kullanıcı hesabınıza yüklenecektir.

TURNUVAYA KATILAN TÜM KULLANICILAR YUKARIDAKİ KURALLARI OKUMUŞ ve KABUL ETMİŞ SAYILIR.

1. Apple iPhone 11 64GB Cep Telefonu

2. Apple iPhone SE (2020) 64 GB Cep Telefonu

3. Huawei P40 Lite 128 GB Cep Telefonu

4. Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık

5. Premier Air 16 GB Cep Telefonu

6. Lenovo Tab M7 TB-7305F 16GB 7" IPS Tablet

7. 6000 TT Coin

8. 5000 TT Coin

9. 4000 TT Coin

10. 3000 TT Coin

11. 2000 TT Coin

12. 1000 TT Coin


Dereceye giren tüm katılımcıların ödülleri 7 iş günü içerisinde vermiş oldukları adreslere kargolanacaktır.